Pátek, 19 července, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomeŽenyStreetstyle z Paříže ovládla tato jedna barevná kombinace: Symbolika je jasná…

Streetstyle z Paříže ovládla tato jedna barevná kombinace: Symbolika je jasná…

Pařížský Fashion Week je v plném proudu. Jaké kousky dámy předvádějí v rámci streetstylu? Inspirujte se módou z tohoto ikonického města.

Streetstyle inspirovaný Ukrajinou
Situace na Ukrajině se dotýká celého světa. Některé fashionistky se rozhodly na Fashion Weeku v Paříži své outfity podmanit této tématice a oblékly se do barev ukrajinské vlajky. Obecně, modrá se žlutou barvou vypadají spolu velmi pěkně a v tomto odbobí jsou barvy více než vítány. Podívejte se, jaké outfity dámy vytvořily.

1) Tři prvky jako dominanta
S vytvořením outfitu si můžete vyhrát opravdu různě. Toto je skvělý příklad toho, že i když si dáte na vrch něco jednobarevného, ​​umíte váš look vyšperkovat kabelkou, botami a trendy kabátkem. Šedé sako působilo na první pohled možná trochu nudně, ale v kombinaci s živými barvami na doplňcích a obuvi se najednou celý look rozzářil a dostal úplně jiný nádech.

2) Celobarevný outfit
Žlutá a modrá jsou barevnou dvojicí, která k sobě ladí dokonale. Působí velmi hravě, svěže a připomínají jaro a evokují dobrou náladu. Dalším outfitem, který jsme mohli vidět v ulicích Paříže, byl žluto-modrý look. Módní návrhářka Emili Sindlev sáhla po žlutých kalhotách, které ladila se žluto-modrým svetříkem, na kterém měla výrazně modrý, skoro až tyrkysový kabátek, který byl v barevné souhře s lodičkami. Outfit doplnila modrou kabelkou, která byla barevně identická s kabátem.

3) Holé bříško i během zimy
Crop top a odhalené břicho v outfitech už dávno není trendem letních měsíců. I během zimy fashionistky sahají po takových kouscích, které ladí s kabáty a holínkami. I v Paříži jsme viděli nejednu takovou kombinaci. Svetrový top ke krky s výstřihem od středu břicha vypadal dokonale. Německá influencerka Leonie Hanne je velmi stylová a vždy se sladí dokonale. K tomuto roláku si dala žlutý kabát, petrolejové kalhoty, které ladila se sandálky a kabelkou. TOPKA.

4) Třpytky jsou v kurzu
Další outfity, které dámy na týdnu módy předvedly, obsahovaly spoustu třpytek a glitrů, které jsou v rámci aktuální módní sezóny velmi populární. Glitry jsou vítány na všem – kabelky, topy, kalhoty, saka dokonce i kabáty. Nebojte se vyčuhovat z davu. Kombinace zelené a modré může na první pomyšlení znít zvláštně, ale jak můžete vidět, ladí k sobě dokonale.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články