Středa, 17 dubna, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomeŽenySeriály roku 2022

Seriály roku 2022

Minulý rok byl bohatý na seriály. Diváky zaujala novinka Wednesday, temný seriál o dívce z Adamsonovy rodiny. Natočil jej Tim Burton a hlavní roli hraje Jenna Ortega.

Objevil se také superhrdinský seriál StarGirl, v němž vznikl Americký spolek spravedlnosti, který zachraňuje město, v němž hlavní hrdinové bydlí. Dalším seriálem o superhrdinech je Superman a Lois a Peacemaker.

Zajímavým seriálem z přírodního prostředí je Ranger, o muži, který se vrací z Kanady do Evropy, kde se stane strážcem parku. Stará se o park a potírá zločin. Hlavní hrdina Jonas bojuje s těmi, kteří mají s parkem své plány za zachování místní přírody.

V seriálové produkci se vrací také Případy detektiva Murdocha, Námořní vyšetřovací služba L. A. Také se můžete podívat na nové zpracování Cesty kolem světa za 80 dní.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, co to je gravitace nebo  kdo to byl Erós a co vše se můžete dozvědět o mytologii.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články