Pátek, 19 července, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomeDomovNástěnné věšáky se hodí do chodby, garsonky i kanceláře

Nástěnné věšáky se hodí do chodby, garsonky i kanceláře

Je spousta vychytávek, které nám ušetří místo, pomohou skladovat věci, oblečení, a to tak, že zůstane na zemi prostor. K takovým patří kromě polic např. nástěnné věšáky. Do garáže bychom pak mohli najít např. nástěnné konzole, na které lze pověsit kola i pneumatiky. Zůstaňme ale v interiéru a podívejme se na nástěnné věšáky

Pro kolik osob budou věšáky sloužit?

Nástěnné věšáky mohou mít mnoho podob. Mohou být součástí dřevěné předsíňové stěny, jejíž součástí je i zrcadlo nebo třeba botník. Nad nimi může být ještě praktická police na čepice, šly a další drobné doplňky. 

Nástěnné věšáky ale můžeme koupit i jen tak, upevněné na pevné desce. Bez zrcadla a dalších nábytkových částí zabírají minimum místa na stěně, ale přitom pojmou k pověšení mnoho oblečení. Umístit se dají nejen do chodby v domě či bytě, ale také do studentského pokoje, pokud chcete usnadnit práci s úklidem vašemu dospívajícímu dítku. Třeba za dveře.

Často používané jsou i v čekárnách a kancelářích, do nichž chodí klienti řešit nejrůznější problémy nebo kupovat služby, např. pojištění. Je vhodné mít pro klienty místo na odložení oblečení, především v zimě, kdy mají kabáty a bundy. Často se používají i volně stojící věšáky, které mají vysokou nosnost a jsou stabilní.

Věšáky v různých stylech

Na Sg-nabytek.cz najdete věšáky moderní, venkovské, v romantickém stylu, v nordic stylu a jiné. Co třeba zajímavě řešený věšák LIANTE v bílém provedení? Anebo věšák FARGE taktéž v bílém provedení. Pro romanticky bude líbivý věšák Provence WP. Všechny jsou aktuálně k dostání s vysokými slevami, čímž při nákupu značně ušetříte bez nutnosti mít slevový kupon či cokoli jiné.

Do maličkého prostoru možná uvítáte věšák s botníkem DUO – dub artisan, který umožní uložit i boty, a přitom zabírá minim místa. Více na Sg-nabytek.cz.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články