Pátek, 19 července, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyVíte, které plenky a plenkové kalhotky vydrží i dovádějícím dětem?

Víte, které plenky a plenkové kalhotky vydrží i dovádějícím dětem?

Pokud se dítko dostane do věku, kdy je neposedné, stále leze, pobíhá, poskakuje, jezdí na odrážedle, dělá kotrmelce, vozí se po skluzavce a provádí další nejrůznější aktivity venku i doma, jeho jednorázová plenka dostává zabrat. Snadno se pak stane, že se nekvalitní pleny roztrhnou a dítě se pročůrá. To se vám nestane s plenkami Dada Extra soft 4 nebo jinou velikostí.

Dada – plenky od novorozeňat po školáky

Jednorázové dětské plenky a plenkové kalhoty u nás používá mnoho maminek, respektive jejich dětí. Jde o plenky vysoké kvality, které jsou vyráběny pro polský trh, ale našly si mnoho uživatelů i u nás. Za skvělou cenu získáte spolehlivé jednorázové pleny, a to pro děti od nejmenších po ty relativně velké, které mají plenu třeba kvůli nemoci, nebo proto, že jejich nervové propojení mezi močovým měchýřem a mozkem ještě nedozrálo natolik, aby je v noci vzbudilo s potřebou vyčůrat se.

Pro větší děti je skvělé používat Dada pants 4, což jsou jednorázové plenkové kalhoty, které děti snadno sundají v případě, kdy se jim chce na WC nebo nočník. Jsou nápomocné pro všechny, kteří se právě učí čůrat, nebo je od chození na nočník odrazuje nutnost lehat si a nechat si sundat běžnou jednorázovou plenu. 

Nakupte kvalitní levné plenky DADA na Kupplenky.cz

Plenky DADA můžete koupit na webových stránkách Kupplenky.cz. Najdete tady i jednorázové pleny jiných značek, látkové pleny, vlhčené ubrousky DADA i mnohé jiné, ale také kozí mléko, plenkové dorty, kojenecké potřeby, potřeby pro maminky a mnohé jiné.

Co se týče cen, mnohé už tak levné pleny i další zboží můžete koupit o něco výhodněji, díky zajímavým akcím, které se často mění. 

Přesvědčte se sami a podívejte se na Kupplenky.cz, jistě budete mile překvapeni rychlostí dodání, cenami i kvalitou zboží.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články