Pátek, 19 července, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomeDomovNejoblíbenější dárky pro muže – které to jsou?

Nejoblíbenější dárky pro muže – které to jsou?

Chystá se oslava mužského pokolení vaší rodiny a vy si nejste jisti, co by bylo nejvhodnějším dárkem? Nebo jste zapomněli na oslavu vašeho kolegy a rádi byste ho potěšili alespoň něčím malým? Není problém. Stačí se jen inspirovat malým přehledem.

Dárky pro kolegu

Ať už se jedná o dárek pro muže – milovníka adrenalinu, vtipálka nebo milovníka knih. Tady máte široké pole působnosti, záleží pouze na rozpočtu. Pokud si vůbec nejste jisti, zkuste kolegovi pořídit něco „univerzálního“ – třeba dárkové balení alkoholu nebo třeba dárkový koš.

Pokud se však postupem let stal z vašeho kolegy kamarád, bude to chtít něco speciálního. Je váš kolega nenapravitelný adrenalinový závislák? Co třeba zkusit dárky pro milovníky aut, knížku nebo časopisy pro muže, ať už s tématikou 2. světové války nebo třeba cestopisy.

Rodinná oslava

Tak tady už to bude chtít opravdu sofistikovaně zapracovat na výběru samotného dárku, případně i na způsobu předání. Pokud se jedná o staršího člena rodiny, s velkou pravděpodobností vynecháte adrenalinové dárky a všechny takové, které vyžadují výraznou fyzickou kondici. V tomto případě se nabízí jedlý dárek (třeba sýrová květina), vzpomínkové fotodárky nebo kniha. Zkoušeli jste třeba někdy dědečkovi nafotit jako rodina kalendář? Vždy ale platí důležité pravidlo: držet se konkrétních zájmů vašeho blízkého. Je vášnivý rybář, kutil nebo kuchař? Pak vyberte dárek pro muže přesně na míru.

A co předání? A má smysl kupovat ještě další dárek – třeba nějaký menší? Odpověď zní – ano, má. Každý váš blízký ocení, když si dáte tu práci a vymyslíte mu překvapení. Jaké máte možnosti?

Tajná oslava – samozřejmě záleží na povaze konkrétního oslavence. Pokud je to člověk, který si na oficiality příliš nepotrpí, nesmí to být nic velkého!

Dárky „na etapy“ – předejte oslavenci menší dárek s tím, že jej pak za pár desítek okamžiků překvapíte tou pravou „bombou“.

Splněný sen – touží váš blízký po návštěvě nějakého místa, kam si ještě netroufl nebo neměl s kým jet? Udělejte vše proto, abyste mu to umožnili – můžete mu koupit letenku nebo mu zařídit volno, naložit jej do auta a udělat si společný výlet či dovolenou.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články