Středa, 17 dubna, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomeŽenyPokud se do sebe zamilují býk a štír, hádky jsou na denním...

Pokud se do sebe zamilují býk a štír, hádky jsou na denním pořádku! Ale mají i zdatné konkurenty

Vztahy nefungují vždy hladce a čas od času létají mezi milovníky pořádně jiskry. Zvláště některé páry nedokážou fungovat v harmonii a klidu, jejich výměny názorů unavují často celé okolí.

Zejména tyto tři páry zvěrokruhu se často dostávají do slovních soubojů:

Býk a štír

Býk a štír spolu bojují opravdu často. Oba jsou mimořádně tvrdohlavá znamení a neradi ustupují. Mají velmi jasné pozice, ze kterých nevybočují. Je více než pravděpodobné, že jiskry mezi nimi často létají. Pro tato dvě znamení je to však normální. Jsou to spíše lidé v jejich okolí, kterým vadí neustálé hádky této dvojice.

Lev a vodnář

Zatímco lev je rád středobodem pozornosti a nejraději má okamžiky, kdy jsou všechny oči upřené na něj, vodnář je naprostý opak. Raději se stará o všechny ostatní, než o sebe. Tito dva mají naprosto odlišné potřeby – lev potřebuje luxus, vodnář je velmi pokorný a je snadné ho potěšit. Konflikt těchto znamení je tak nezbytný.

Panna a ryby

Ryby jsou ve skutečnosti velmi chápaví a citliví lidé. Když ale začnou randit s pannou, věci se pro ně trochu zkomplikují. Panny mají extrémní potřebu plánování a pořádku. Struktura ve všem je pro ně velmi důležitá a tuto potřebu často kladou nad všechno ostatní. Něco, co je pro ryby obtížné pochopit. A právě proto do sebe tato dvě znamení slovně neustále narážejí.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články