Středa, 17 dubna, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyAť žije geometrie! Trendům v interiéru vládnou čisté linie, posviťte si na...

Ať žije geometrie! Trendům v interiéru vládnou čisté linie, posviťte si na ně

Četné chvíle strávené doma si žádají také příjemný interiér, ve kterém se budeme cítit dobře. Rozhodně to však neznamená, že se musíme vzdát čistých linií, geometrických tvarů a minimalistického vizuálu.

Jedním z trendů v interiérech je podle rakouského magazínu H.O.M.E. i geometrie v jakékoli podobě. Objevuje se prostřednictvím vzorů na nábytku či dezénech dekorativních materiálů polštářů, závěsů nebo ubrusů. Má zastoupení v malých solitérech, které dotváří interiér – například v malých stolcích na odkládání, nočních stolcích či křeslech a samozřejmě nevyhýbá se ani osvětlení.

Právě prostřednictvím něj dokážeme do našeho příbytku přinést zajímavou geometrickou estetiku, která dokáže být magnetem pro oko, ale zároveň bude ukázkově dotvářet zbytek našeho interiéru.

Ať už je řeč o designu stropních, stolních nebo klasických stojících lamp, u všech platí, že s geometrií ruku v ruce dokážou jejich autoři vytvořit opravdu přitažlivý výsledek. Některé z lamp dnes již patří mezi kultovní výrobky a najdete je v interiérech mnoha fajnšmekrů po celém světě. Další se k nim přidávají v duchu trendu a estetiky, která oslovuje zejména pragmatické milovníky vkusných interiérových doplňků.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články